Centrum Air Ramazon oyi munosabati bilan maxsus chegirmalarni ishga tushiradi
Muqaddas Ramazon oyi arafasida O‘zbekistonning eng yirik xususiy aviakompaniyasi bo‘lgan Centrum Air yo‘lovchilarni yaqinlashib kelayotgan muborak davr – ruhiy yangilanish, birdamlik va ezgu amallar oyi kirib kelayotgani bilan tabriklaydi. An’analarga hurmat va sayohatlar davrida yo‘lovchilarni qo‘llab-quvvatlash maqsadida aviakompaniya aviachiptalarga chegirmalarni oʻz ichiga olgan maxsus promo-aksiyani e’lon qiladi.
20-yanvardan 9-fevralgacha — aviachiptalarga 25 foiz chegirma.
Sayohat davri: 17-fevraldan 19-martgacha.
Chiptalarni sotib olish:
– rasmiy centrum-air.com saytimiz;
Centrum Air Telegram Mini App ilovasi orqali.
Maxsus tariflar bo‘yicha chiptalar soni cheklangan.
Aksiya Centrum Air aviakompaniyasining muntazam reyslarida amal qiladi va yo‘lovchilarga Ramazon davrida hamda u yakunlanganidan keyin sayohatlarini yanada qulay shartlarda oldindan rejalashtirish imkonini beradi.
Centrum Air yilning muhim davrlarida yo‘lovchilar haqida g‘amxo‘rlik qilish tamoyillariga sodiq qolgan holda qulay va hamyonbop sayohatlarni taklif etishda davom etadi.
Centrum Air kompaniyasi haqida
Centrum Air — O‘zbekistonning eng yirik xususiy aviakompaniyasi bo‘lib, zamonaviy havo kemalari parkini ekspluatatsiya qiladi. Kompaniya 2023-yil yanvar oyida tashkil etilgan va ishonchli hamda xavfsiz aviatashuvlarni ta’minlagan holda yo‘nalishlar tarmog‘ini faol kengaytirmoqda. Centrum Air floti 14 ta zamonaviy tor va keng fyuzelyajli Airbus samolyotlaridan iborat bo‘lib, 50 dan ortiq yo‘nalishlar bo‘yicha parvozlarni amalga oshiradi. Yil oxiriga qadar aviakompaniya parkni 22 ta samolyotgacha oshirishni rejalashtirmoqda.
Qo‘shimcha ma’lumot uchun: